Manager Business Hub
Manager Business Hub – jako specjalista w dziedzinie wsparcia biznesu

Manager Business Hub aktywnie współdziała z szerokim gronem ekspertów. Zacznijmy jednak od źródła. Kim jest ekspert? Z definicji to osoba będąca specjalistą w ściśle określonej dziedzinie nauki, kultury czy biznesu. Zatem kim są eksperci Manager Business Hub? To osoby będące nie tylko specjalistami w swoich dziedzinach, co potwierdzają ich doświadczenia oraz liczne dokonania, członkostwa w stowarzyszeniach czy aktywne postawy w cenionych społecznie kręgach. To także ludzie, którzy oferują kompleksowe wsparcie dla Twojego biznesu. Z dumą przedstawiamy ekspertów Manager Business Hub:

katarzyna zdunek

Katarzyna Zdunek

Radca prawny
tomasz sabuda

Tomasz Sabuda

Bezpieczeństwo VIP
tomasz zakrzewski 1

Tomasz Zakrzewski

Ekspert ds obronności i bezpieczeństwa, Infrastruktury Krytycznej i projektów kosmicznych

Katarzyna Jarczewska

Ekspert ds. komunikacji, public relations, zarządzania sytuacjami kryzysowymi oraz strategii marketingowych przedsiębiorstw
Radek Walasik

Radosław Walasik

Specjalista prawa cywilnego i handlowego
Aleksandra Jeziorska-Santos

Aleksandra Jeziorska-Santos

ekspert ds. rozwoju businessu

Sylvie Pruchniewska

Ekspert rynku finansowego / fintech

Daniel Głowacz

Ekspert ds bezpieczeństwa i samorządu terytorialnego

Będąc członkiem Manager Business Hub zyskujesz niepowtarzalną okazję współpracy ze sprawdzonymi i w pełni wiarygodnymi specjalistami, między innymi do spraw prawnych, ubezpieczeniowych, podatkowych, marketingu, a nawet specjalistami branży zbrojeniowej.
Oferujemy profesjonalną pomoc w niemal każdej dziedzinie biznesu. Co więcej, rekomendowani przez nas eksperci udzielają nieocenionego wsparcia także w rozwoju działalności Manager Business Hub. Zapraszamy do naszych struktur, zapewniamy nieocenione korzyści biznesowe z podjętych wspólnie z nami działań.